O nas

Kim jesteśmy?

  • JACK GRAY to drukarnia online firmy Mediapixel, która od 2005 roku funkcjonuje na rynku usług poligraficznych wykonując produkty dla instytucji kultury, sztuki oraz muzyki.

  • Sklep JACK GRAY to nasza odpowiedź na potrzeby klientów biznesowych różnych branży, którzy chcą zamówić wysokiej jakości druki za pomocą kilku kliknięć.

  • JACK GRAY jako jedyna w Polsce drukarnia online, daje możliwość wyboru tak wielu szlachetnych papierów barwionych w masie, niepowlekanych i ekologicznych.

 

Dla kogo jest nasz sklep?

Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych i osób, które zajmują się tworzeniem wizerunku firm. Zachęcamy projektantów i agencje marketingowe, aby skorzystały z możliwości naszego sklepu, który pozwala na konfigurowanie ciekawych i niestandardowych druków.

W sklepie JACK GRAY znajduje się wiele produktów dedykowanych branży HoReCa. Prowadząc od kilku lat markę Druki Hotelowe zdobyliśmy duże doświadczenie i zgromadziliśmy wiele wzorów produktów typowych dla tej branży (np. zawieszek hotelowych). Z powodzeniem współpracujemy z hotelami oraz restauracjami z Polski i Europy, tworząc dla nich specjalistyczne, a przede wszystkim eleganckie i ciekawe druki.
Zapraszamy hotele i restauracje, które poszukują czegoś więcej niż standardowe druki na nieekologicznych papierach.

Naszym celem jest ułatwienie Ci doboru wysokiej jakości materiałów oraz stworzenie druków, które będą idealnym dopełnieniem wizerunku Twojej firmy.

 

Co jest dla nas ważne?

  • 99% papierów, które używamy pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej- posiadają certyfikat FSC lub Blue Angel.

  • Świadomie dobieramy papiery, które proponujemy w naszej drukarni internetowej.

  • Rezygnujemy z popularnych, ale nieekologicznych papierów kredowych.

  • Stawiamy na produkty naturalne, w przy większości produktów nie ma opcji wyboru laminowania papierów folią.

 

Zachęcamy do eksponowania pięknej, czystej formy i struktury papieru.